Justin Bieber – Believe (Deluxe)

Select album to play

previous next
 

1. Tüm Dünya (Ft. Ludacris) yaklaşık 
2. Boyfriend 
3. As Long You Me (Ft. Big Sean) Aşk gibi 
4. You Take 
5. Right Here (Ft. Drake) 
6. Duygular yakalamak 
7. Güz 
8. Your Arms In Die 
9. Sen Düşünce 
10. Güzellik & Beat (Ft. Nicki Minaj) 
11. Bir Aşk 
12. Tamam Be 
13. İnan 
14. Town Girl Out 
15. O Işıklar Sevmem 
16. Maria

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

İşte beklenen albüm hayranlarıyla buluşuyor. Tüm dünyanın merakla beklediği albüm için geri sayım başladı. JUSTIN BIEBER“Believe” albümüyle tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de.
Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber’in yeni albümü olan “Believe”, 19 Haziran’da dünya ile aynı anda Türkiye’deki müzik marketlerde yerini alıyor. Avrupa Müzik & Universal Music markasıyla piyasaya çıkacak olan albümün licence versiyonu 13 şarkıdan oluşuyor.
Albümün ilk single’ı olarak şimdiden tüm dünya müzik listelerinde birinci sıraya yerleşen”Boyfriend”, sahip olduğu R&B, hiphop ve club müziği ritimleriyle her yaştan müzik severi dans ettirmeyi başardı. Şarkı aynı zamanda Youtube’da yayınlandıktan sonraki 24 saat içinde 8 milyon izleyiciye ulaşarak inanılmaz bir başarı elde etti. Albümde yayınlanan ikinci single “As Long As You Love Me” oldu.
19-06-2012 tarihinde tüm dünya ile aynı anda yayımlanacak albümün license, deluxe, uber deluxe olmak üzere üç versiyonu bulunmakta. Ayrıca deluxe ve uber deluxe versiyonların da 16 şarkı; uber deluxe de ise özel t-shirt, poster, bileklik ve Justin Bierber’ın sarı ayakkabı broşu hediyedir.

 

 
 
previous next
X