Britmey Spears çocuklarından esinlenerek yeni şarkılar yapıyor

Select album to play

previous next
 

Britney Spears, nişanlısı Jason Trawick’ten ayrılığının ardından müziğine daha çok odaklandı. Çocukları Sean Preston ve Jayden James’den ilham alarak yeni şarkılar kaydetmeye başladığını açıkladı.

Will i.am ile yaptığı düet ‘Scream & Shout’ adlı parçayla müzik listelerinde ilk 10 içinde yer almayı sürdüren Spears, 90.000 dolar değerinde bir yüzük takarak nişanlandığı Jason’dan Ocak ayında ayrıldı. Ayrılır ayrılmaz ise müziğine odaklanmak istediğini söyledi ve yeni albüm için çalışmaya başladı.

Bazı magazin çevreleri; Spears’ın, eski erkek arkadaşlarından Justin Timberlake ile kendi geri dönüş albümünü aynı döneme denk getirmek istediğini dile getiriyor.

Kevin Federline ile evliliğinden olan, altı ve yedi yaşlarındaki iki çocuğu için şarkılar yazan Spears, yeni şarkılarının ve albümünün çok şaşırtıcı olacağını söyledi. Bir sosyal ağ sitesindeki sayfasında da; ” Çocuklarım için stüdyodayım ve yeni bir şarkı kaydediyorum. Yeni şarkılarımı dinlediğinizde sıradışı olduğunu göreceksiniz. Çok şaşırtıcı olacak!” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 
 
previous next
X